CONTINENTAL SPORT CONTACT 5 225/35 R18 87Y RFP
Skladišče 7
134,10 EUR / kos
Za 4 gume 536,39 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999238656916 |
| Znamka | Continental |
| Model | SPORT CONTACT 5 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 8.87 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 225/35 R18 87Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,50 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS-01 XL 225/35 R18 87Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 94,38 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 225/35 R18 87V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 99,35 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 225/35 R18 87Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,58 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S001 225/35 R18 87Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 225/35 R18 87Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,26 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 225/35 R18 87Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 123,42 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V701 225/35 R18 87W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,69 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 5 225/35 R18 87Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 134,10 EUR
Preveri zalogo

