*Slika je simbolična
| EAN | 4038526519993 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | GEOMAX MX54 |
| Širina | 80 mm |
| Višina | 100 mm |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 41 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Motocikel |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 2.6 kg |
Priporočamo
Bridgestone M404 80/100 R12 41M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,16 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone M204 80/100 R12 41M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,16 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 49,38 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX33 80/100 R12 41M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 52,30 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX33 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 52,30 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX53 80/100 R12 41M
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,34 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX34 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 55,21 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 80/100 R12 41M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,00 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX33 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 57,62 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX14 80/100 R12 41M
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,55 EUR
Preveri zalogo

