*Slika je simbolična
Skladišče 2
59,67 EUR / kos
Za 4 gume 238,69 EUR
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
61,08 EUR / kos
Za 4 gume 244,31 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526415868 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | GEOMAX MX34 |
| Širina | 80 mm |
| Višina | 100 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 41 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 2.25 kg |
Priporočamo
Bridgestone M404 80/100 R12 41M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,16 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone M204 80/100 R12 41M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,16 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 49,38 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX33 80/100 R12 41M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 52,30 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX33 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 52,30 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX53 80/100 R12 41M
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,34 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX34 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 55,21 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 80/100 R12 41M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,00 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX33 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 57,62 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX14 80/100 R12 41M
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,55 EUR
Preveri zalogo

