*Slika je simbolična
Skladišče 7
49,38 EUR / kos
Za 4 gume 197,51 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998706396205 |
| Znamka | Michelin |
| Model | STARCROSS 5 |
| Širina | 80 mm |
| Višina | 100 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 41 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 2.58 kg |
Priporočamo
Mitas TERRAFORCE-MX MH 80/100 R12 50M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,43 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone M404 80/100 R12 41M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,13 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone M204 80/100 R12 41M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,16 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 49,38 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX33 80/100 R12 41M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 52,30 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX33 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 52,30 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX53 80/100 R12 41M
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,34 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 80/100 R12 41M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,86 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX34 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 55,21 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX33 80/100 R12 41M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 57,62 EUR
Preveri zalogo

