CONTINENTAL CROSS CONTACT LX SPORT 285/40 R21 109H
Skladišče 7
247,73 EUR / kos
Za 4 gume 990,91 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 99992387772913 |
| Znamka | Continental |
| Model | CROSS CONTACT LX SPORT |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15.94 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/40 R21 109Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 123,34 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/40 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 137,07 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO CORSA PZC4 285/40 R21 109Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/40 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 188,28 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/40 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 189,69 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 285/40 R21 109W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 199,21 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 285/40 R21 109Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,55 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/40 R21 109Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,30 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/40 R21 109W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 237,60 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT LX SPORT 285/40 R21 109H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 247,73 EUR
Preveri zalogo

