Skladišče 1
191,40 EUR / kos
Za 4 gume 765,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
191,23 EUR / kos
Za 4 gume 764,92 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
191,23 EUR / kos
Za 4 gume 764,92 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956683306 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS71 XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/40 R21 109Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 115,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/40 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 137,07 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO CORSA PZC4 285/40 R21 109Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/40 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 189,60 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/40 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 191,23 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 285/40 R21 109Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,55 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 285/40 R21 109W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 227,52 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/40 R21 109Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,30 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/40 R21 109W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 237,60 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 285/40 R21 109Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 248,36 EUR
Preveri zalogo

