BRIDGESTONE POTENZA SPORT EVO 275/45 R20 110(Y) RFP
Skladišče 1
225,00 EUR / kos
Za 4 gume 900,00 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
228,90 EUR / kos
Za 4 gume 915,60 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342912615 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | POTENZA SPORT EVO Enliten XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.89 kg |
Priporočamo
Starmaxx INCURRO W870 275/45 R20 110V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 4X4 HP 275/45 R20 110V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,52 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 275/45 R20 110V
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/45 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,75 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 275/45 R20 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,20 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 275/45 R20 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,66 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 275/45 R20 110Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 275/45 R20 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,43 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/45 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,21 EUR
Preveri zalogo

