Skladišče 7
335,01 EUR / kos
Za 4 gume 1.340,03 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227439700 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | SCORPION WINTER 2 ELECT XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 235/50 R21 101V RFP
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 333,56 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION WINTER 2 235/50 R21 104V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 335,01 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT ALPIN 5 SUV 235/50 R21 101V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 441,66 EUR
Preveri zalogo

