Skladišče 1
135,04 EUR / kos
Za 4 gume 540,16 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814903916 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | G.A/T G015 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 17.1 kg |
Priporočamo
Aplus A919 265/70 R16 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,51 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 265/70 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,94 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 265/70 R16 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,86 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 265/70 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/70 R16 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,26 EUR
Preveri zalogo
Duraturn TRAVIAA/T 3PMSF 265/70 R16 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,67 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/70 R16 112H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,71 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 265/70 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 265/70 R16 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,69 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE AT 2 265/70 R16 121S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,23 EUR
Preveri zalogo

