Skladišče 7
88,85 EUR / kos
Za 4 gume 355,39 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9990068699070 |
| Znamka | Minerva |
| Model | ECOSPEED 2 SUV |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.72 kg |
Priporočamo
Aplus A919 265/70 R16 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,08 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 265/70 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,94 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 265/70 R16 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,83 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/70 R16 112H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 265/70 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,23 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 265/70 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/70 R16 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,26 EUR
Preveri zalogo
Duraturn TRAVIAA/T 3PMSF 265/70 R16 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 265/70 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,73 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 265/70 R16 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,02 EUR
Preveri zalogo

