*Slika je simbolična
Skladišče 7
37,46 EUR / kos
Za 4 gume 149,83 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5420068605880 |
| Znamka | Minerva |
| Model | ALL SEASON MASTER |
| Širina | 135 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 70 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 4.69 kg |
Priporočamo
Ling Long R701 RADIAL 135/80 R13 74N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 27,18 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 135/80 R13 70T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,46 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLP101 135/80 R13 70T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,93 EUR
Preveri zalogo
Nankang N-607+ 135/80 R13 70T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,09 EUR
Preveri zalogo

