Skladišče 1
40,48 EUR / kos
Za 4 gume 161,93 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913146713 |
| Znamka | Goldline |
| Model | GLP101 |
| Širina | 135 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 70 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva ALL SEASON MASTER 135/80 R13 70T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,49 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLP101 135/80 R13 70T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,48 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 135/80 R13 70T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,70 EUR
Preveri zalogo
Nankang N-607+ 135/80 R13 70T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,09 EUR
Preveri zalogo

