Skladišče 1
302,75 EUR / kos
Za 4 gume 1.211,01 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
290,25 EUR / kos
Za 4 gume 1.161,01 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563602325 |
| Znamka | Hankook |
| Model | IK01A SOUND ABSORBER XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15.01 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/45 R21 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,34 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 265/45 R21 104W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,05 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/45 R21 108H
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 188,28 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 265/45 R21 108W
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 199,79 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 219,47 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 265/45 R21 108Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 220,38 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 265/45 R21 108V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 227,69 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,34 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 265/45 R21 108Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 239,65 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A 265/45 R21 108W RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 240,33 EUR
Preveri zalogo

