Skladišče 3
188,28 EUR / kos
Za 4 gume 753,13 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
199,27 EUR / kos
Za 4 gume 797,07 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706067471 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP 5 SUV |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/45 R21 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,98 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 265/45 R21 104W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,05 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/45 R21 108H
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 188,28 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 265/45 R21 108W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 199,79 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 219,47 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 265/45 R21 108Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 220,38 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 265/45 R21 108V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 227,69 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,34 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 265/45 R21 108Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 239,65 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 241,15 EUR
Preveri zalogo

