Skladišče 3
85,05 EUR / kos
Za 4 gume 340,21 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622510908 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N'BLUE HD PLUS |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 8 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R15 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,80 EUR
Preveri zalogo
Lassa IMPETUS REVO 205/55 R15 88V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,26 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE HD PLUS 205/55 R15 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,05 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA PRIMUS 205/55 R15 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 89,13 EUR
Preveri zalogo
Falken ZIEX ZE310EC 205/55 R15 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,82 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN FLEVA V701 205/55 R15 88V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 113,08 EUR
Preveri zalogo

