Skladišče 7
35,76 EUR / kos
Za 4 gume 143,04 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959956736874 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | GREEN-MAX ALL SEASON |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.36 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WIN 175/70 R13 82T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,18 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ALL SEASON 175/70 R13 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,76 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/70 R13 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,00 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 175/70 R13 82T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 37,86 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 175/70 R13 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,34 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/70 R13 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,91 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/70 R13 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,70 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLP101 175/70 R13 82T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,96 EUR
Preveri zalogo

