Skladišče 3
242,44 EUR / kos
Za 4 gume 969,75 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563479996 |
| Znamka | Hankook |
| Model | W330A SUV XL |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 295/40 R20 110Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 88,27 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 295/40 R20 110Y
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,71 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 295/40 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,49 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 295/40 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 166,96 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 295/40 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 178,62 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 295/40 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 191,09 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V103 295/40 R20 106Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 197,74 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V906 XL 295/40 R20 110V
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 203,18 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 295/40 R20 110(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 203,69 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 295/40 R20 110Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 216,19 EUR
Preveri zalogo

