Skladišče 1
203,18 EUR / kos
Za 4 gume 812,73 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
231,03 EUR / kos
Za 4 gume 924,13 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515317856 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | V906 XL |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.42 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 295/40 R20 110Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,44 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 295/40 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,03 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 295/40 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,49 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV XL 295/40 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 151,66 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 295/40 R20 110Y
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 164,99 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 295/40 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 177,75 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 295/40 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 189,69 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V103 295/40 R20 106Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 197,74 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 295/40 R20 110(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 203,17 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V906 XL 295/40 R20 110V
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 203,18 EUR
Preveri zalogo

