Skladišče 7
159,89 EUR / kos
Za 4 gume 639,54 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000801890 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | EAGLE F1 (ASYMMETRIC) 3 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 90 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 7.8 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 205/45 R18 90V
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,49 EUR
Preveri zalogo
Continental ECO 7 AL XL 205/45 R18 90H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 128,54 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 205/45 R18 90Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 135,27 EUR
Preveri zalogo
Continental ULTRACONTACT FR XL 205/45 R18 90V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 145,95 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 205/45 R18 90V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 148,37 EUR
Preveri zalogo
Continental ULTRACONTACT 205/45 R18 90V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 151,36 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE GEN-1 205/45 R18 90H RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 160,29 EUR
Preveri zalogo
Continental TS860S 205/45 R18 90H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 167,57 EUR
Preveri zalogo
Michelin CROSSCLIMATE 3 XL 205/45 R18 90V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 201,19 EUR
Preveri zalogo

