Skladišče 7
167,84 EUR / kos
Za 4 gume 671,36 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9992344012933 |
| Znamka | General |
| Model | GRABBER AT3 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 18.3 kg |
Priporočamo
Continental CROSS CONTACT LX SPORT 255/60 R19 109H RFT RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 119,26 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT LX SPORT 255/60 R19 109H RFT RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 152,60 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER AT3 255/60 R19 113V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 167,84 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR CV4S G061 255/60 R19 109H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 206,90 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION VERDE ALL SEASON 255/60 R19 113V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 215,08 EUR
Preveri zalogo
Hankook IW01A 255/60 R19 113V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 298,08 EUR
Preveri zalogo

