Skladišče 1
251,38 EUR / kos
Za 4 gume 1.005,50 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563410487 |
| Znamka | Hankook |
| Model | DH35 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 124 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 66 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Avantech APR1000 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 153,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 159,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 165,97 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 176,19 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 176,19 EUR
Preveri zalogo
Sava AVANT 4 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 227,26 EUR
Preveri zalogo
Sava ORJAK 4 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 227,26 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL STEER 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 233,39 EUR
Preveri zalogo
Fulda REGIOCONTROL 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 250,67 EUR
Preveri zalogo
Fulda REGIOFORCE 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 250,67 EUR
Preveri zalogo

