Skladišče 7
61,42 EUR / kos
Za 4 gume 245,68 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5420068615704 |
| Znamka | Minerva |
| Model | TRANSPORTER 2 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 10.06 kg |
Priporočamo
Aplus A867 175/75 R16 101R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,82 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 175/75 R16 101S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,42 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-CT8 175/75 R16 101R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,36 EUR
Preveri zalogo
Lassa MULTIWAYS-C 175/75 R16 101Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,42 EUR
Preveri zalogo
Maxxis MCV3+ 175/75 R16 101R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,63 EUR
Preveri zalogo
Nexen WG WT1 175/75 R16 101R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 89,14 EUR
Preveri zalogo
Hankook RW12 175/75 R16 101R
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 116,73 EUR
Preveri zalogo

