Skladišče 7
51,83 EUR / kos
Za 4 gume 207,30 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6938628226035 |
| Znamka | Fronway |
| Model | DURAMAX 28 |
| Širina | 145 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Teža | 7.18 kg |
Priporočamo
Ling Long G-M ALL SEASON 145/70 R13 71T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 27,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 27,86 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 145/70 R13 71T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R701 RADIAL 145/70 R13 74N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,78 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,49 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,84 EUR
Preveri zalogo

