Skladišče 1
135,77 EUR / kos
Za 4 gume 543,07 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814904180 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | G015 RBL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 18 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 265/70 R15 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,51 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED AT 265/70 R15 112H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 86,74 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 265/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,71 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 265/70 R15 112T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 90,57 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT606 265/70 R15 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 94,61 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 265/70 R15 112T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,04 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 265/70 R15 112T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 118,03 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RBL 265/70 R15 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 135,77 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 265/70 R15 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 136,85 EUR
Preveri zalogo

