Skladišče 2
180,64 EUR / kos
Za 4 gume 722,55 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
192,90 EUR / kos
Za 4 gume 771,59 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000819260 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | EFFICIENTGRIP PERFORMANCE |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.02 kg |
Priporočamo
Kleber DYNAXER HP 5 215/45 R20 95T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 128,05 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 215/45 R20 95T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 136,92 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 215/45 R20 95W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 150,01 EUR
Preveri zalogo
Hankook K135 XL 215/45 R20 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 151,15 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 (+) ENLITEN XL DEMO 215/45 R20 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 155,93 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 215/45 R20 95V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 158,92 EUR
Preveri zalogo
Vredestein QUATRAC PRO+ XL 215/45 R20 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 168,00 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORM EDR 215/45 R20 95T RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 180,64 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORM R 215/45 R20 95T RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 180,64 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 (+) ENLITEN XL 215/45 R20 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 182,59 EUR
Preveri zalogo

