Skladišče 7
149,39 EUR / kos
Za 4 gume 597,57 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515028127 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUEARTH-4S AW21 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.74 kg |
Priporočamo
Maxxis AP3 XL 215/45 R20 95T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 125,01 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH-4S AW21 215/45 R20 95T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 149,39 EUR
Preveri zalogo
Hankook K135 XL 215/45 R20 95W
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 151,15 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 (+)BSEAL ENL XL DEMO 215/45 R20 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,82 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 215/45 R20 95V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 158,92 EUR
Preveri zalogo
Vredestein QUATRAC PRO+ XL 215/45 R20 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 168,00 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 215/45 R20 95W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 168,19 EUR
Preveri zalogo
Pirelli CINTURATO ALL SEASON SF2 215/45 R20 95T
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 178,42 EUR
Preveri zalogo
Pirelli CINTURATO ALL SEASON SF2 215/45 R20 95T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 179,32 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 (+) ENLITEN XL 215/45 R20 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 181,42 EUR
Preveri zalogo

