Skladišče 1
107,37 EUR / kos
Za 4 gume 429,49 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956681494 |
| Znamka | Kumho |
| Model | KC53 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A867 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,52 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON LT+ 205/75 R16 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,37 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,94 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 205/75 R16 113R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,08 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 205/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,10 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 205/75 R16 113R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,10 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 205/75 R16 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,35 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 205/75 R16 110T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 205/75 R16 110R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,30 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 205/75 R16 110R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,09 EUR
Preveri zalogo

