Skladišče 1
237,36 EUR / kos
Za 4 gume 949,44 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
239,03 EUR / kos
Za 4 gume 956,12 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227454239 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | CINTURATO (C3) |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.48 kg |
Priporočamo
Gripmax STATURE HT XL 235/40 R20 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,14 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 235/40 R20 96V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 129,99 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 235/40 R20 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 144,44 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 235/40 R20 96Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 191,82 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION XL 235/40 R20 96V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 215,95 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone LM005 235/40 R20 96H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 230,92 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) AR XL 235/40 R20 96V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 232,51 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 235/40 R20 96Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 237,11 EUR
Preveri zalogo
Pirelli CINTURATO C3 NCS ELT XL 235/40 R20 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 237,36 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BLIZZAK 6 235/40 R20 96W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 241,19 EUR
Preveri zalogo

