| EAN | 0029142907909 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER AT3 LT |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 121 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 21.1 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 245/75 R17 121S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,14 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-HTX RH5 245/75 R17 121S
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,77 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 245/75 R17 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 119,51 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G018 OWL 245/75 R17 121S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 163,80 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G003 POR 245/75 R17 121Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 243,65 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER S/T MAXX 245/75 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 251,15 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich TRAIL TERRAIN 245/75 R17 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 256,19 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich ALL TERRAIN KO2 245/75 R17 121S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 282,00 EUR
Preveri zalogo

