BF GOODRICH TRAIL TERRAIN 245/75 R17 112T
Skladišče 3
256,19 EUR / kos
Za 4 gume 1.024,75 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
258,17 EUR / kos
Za 4 gume 1.032,66 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700502794 |
| Znamka | BF Goodrich |
| Model | TRAIL TERRAIN |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 18.58 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 245/75 R17 121S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,14 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-HTX RH5 245/75 R17 121S
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,77 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 245/75 R17 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 119,51 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G018 OWL 245/75 R17 121S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 163,80 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G003 POR 245/75 R17 121Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 243,65 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER S/T MAXX 245/75 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 251,15 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich TRAIL TERRAIN 245/75 R17 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 256,19 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich ALL TERRAIN KO2 245/75 R17 121S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 282,00 EUR
Preveri zalogo

