Skladišče 3
114,34 EUR / kos
Za 4 gume 457,38 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
114,34 EUR / kos
Za 4 gume 457,38 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
130,65 EUR / kos
Za 4 gume 522,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
118,58 EUR / kos
Za 4 gume 474,33 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708562097 |
| Znamka | Kleber |
| Model | TRANSPRO 4S |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 12.2 kg |
Priporočamo
Comforser CF350 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,64 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 185/75 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 185/75 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,83 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 185/75 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,88 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 185/75 R16 104R
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,93 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,53 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,93 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,01 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 185/75 R16 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,03 EUR
Preveri zalogo

