Skladišče 1
55,24 EUR / kos
Za 4 gume 220,95 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
40,45 EUR / kos
Za 4 gume 161,81 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064123953 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A609 XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A609 XL 195/45 R15 82V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 195/45 R15 82V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,83 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS 195/45 R15 78W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,12 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 4 195/45 R15 78V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,99 EUR
Preveri zalogo
Hankook K115 195/45 R15 78V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,71 EUR
Preveri zalogo

