*Slika je simbolična
| EAN | 4038526448149 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.312 kg |
Priporočamo
Hankook K127A 275/50 R21 113W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 265,03 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 275/50 R21 113W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 275,13 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP 2 SUV 275/50 R21 113V
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 307,96 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILSP4 SUV 275/50 R21 113V
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 329,28 EUR
Preveri zalogo
Continental TS-860 S FR XL 275/50 R21 113V
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 333,68 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION WINTER 275/50 R21 113V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 334,21 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT ALPIN 5 SUV XL 275/50 R21 113V
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 365,30 EUR
Preveri zalogo
Michelin PRIMACY ALL SEASON 275/50 R21 113Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 386,60 EUR
Preveri zalogo

