Skladišče 7
161,39 EUR / kos
Za 4 gume 645,55 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563429229 |
| Znamka | Hankook |
| Model | WI*CE2 W320A |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 15.1 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 265/70 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,65 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 265/70 R16 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,22 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 265/70 R16 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,86 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/70 R16 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,26 EUR
Preveri zalogo
Duraturn TRAVIAA/T 3PMSF 265/70 R16 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,67 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/70 R16 112H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,71 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 265/70 R16 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,29 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE AT 2 265/70 R16 121S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,23 EUR
Preveri zalogo

