Skladišče 3
272,18 EUR / kos
Za 4 gume 1.088,73 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707932716 |
| Znamka | Goodrich |
| Model | ALL TER T/A KO2 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Yokohama G015 225/70 R17 108T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 150,58 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DUELER AT002 225/70 R17 108T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 168,43 EUR
Preveri zalogo
Goodrich AT TA KO2 RWL 225/70 R17 110S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 272,18 EUR
Preveri zalogo

