Skladišče 7
206,06 EUR / kos
Za 4 gume 824,23 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024067004029 |
| Znamka | Semperit |
| Model | SPEED-GRIP 5 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.22 kg |
Priporočamo
Starmaxx INCURRO W870 275/45 R20 110V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 4X4 HP 275/45 R20 110V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,52 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 275/45 R20 110V
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/45 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,75 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 275/45 R20 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,20 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 275/45 R20 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,66 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 275/45 R20 110Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 275/45 R20 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,43 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/45 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,21 EUR
Preveri zalogo

