Skladišče 7
62,63 EUR / kos
Za 4 gume 250,54 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563296982 |
| Znamka | Hankook |
| Model | W442 |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 71 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 5.5 kg |
Priporočamo
Ling Long R701 RADIAL 145/70 R13 74N
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 27,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 27,80 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,32 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 145/70 R13 71T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,13 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 145/70 R13 71T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,80 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD 145/70 R13 71T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,55 EUR
Preveri zalogo

