Skladišče 1
259,98 EUR / kos
Za 4 gume 1.039,90 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
281,88 EUR / kos
Za 4 gume 1.127,51 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227249453 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO J XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.3 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 265/30 R20 94Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,13 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO 265/30 R20 94Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 115,54 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT R 265/30 R20 94Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/30 R20 94Y
Dobavljivo takoj v CCC skladišču Radomlje
Že za 163,80 EUR
DOBAVLJIVO TAKOJ
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,95 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/30 R20 94Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 193,19 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 195,38 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 207,08 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 220,02 EUR
Preveri zalogo

