Skladišče 7
172,36 EUR / kos
Za 4 gume 689,43 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8680830021691 |
| Znamka | Starmaxx |
| Model | LZ305 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 143 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 29.23 kg |
Priporočamo
Avantech APR1000 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 148,10 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 148,10 EUR
Preveri zalogo
Avantech TRR1000 235/75 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 148,10 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 157,04 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 157,04 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 235/75 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 160,87 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LH100 235/75 R17.5 143J
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 172,36 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LZ305 235/75 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 172,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long KLS200 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 172,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 190,23 EUR
Preveri zalogo

