Skladišče 7
41,95 EUR / kos
Za 4 gume 167,80 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959956759552 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 8.25 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 185/55 R16 83V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,88 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 185/55 R16 87V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 41,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R16 83V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 42,68 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 185/55 R16 87V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/55 R16 87H RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 185/55 R16 83V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,56 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 185/55 R16 83V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,56 EUR
Preveri zalogo

