Skladišče 1
196,90 EUR / kos
Za 4 gume 787,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4032344786520 |
| Znamka | General |
| Model | GRABBER AT3 OWL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 121 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A919 265/70 R16 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,08 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 265/70 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,94 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 265/70 R16 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,83 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/70 R16 112H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 265/70 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,23 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 265/70 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/70 R16 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,26 EUR
Preveri zalogo
Duraturn TRAVIAA/T 3PMSF 265/70 R16 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 265/70 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,73 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 265/70 R16 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,02 EUR
Preveri zalogo

