Skladišče 2
117,55 EUR / kos
Za 4 gume 470,19 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526521163 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER ALL SEASON |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.846 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 205/65 R17 100V
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 107,81 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER ALL SEASON 205/65 R17 100W RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 117,55 EUR
Preveri zalogo
Dunlop WINTER 205/65 R17 100H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 128,23 EUR
Preveri zalogo
Vredestein WINTRAC PRO* XL 205/65 R17 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 143,57 EUR
Preveri zalogo
Hankook H750A 205/65 R17 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 165,64 EUR
Preveri zalogo
Continental TS-870 P FR 205/65 R17 96V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 174,14 EUR
Preveri zalogo
Continental ALLSEASONCONTACT 2 XL 205/65 R17 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 178,04 EUR
Preveri zalogo

