Skladišče 7
49,23 EUR / kos
Za 4 gume 196,94 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2023
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9988706452918 |
| Znamka | Strial |
| Model | STR HIGH PERFORMANCE |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 9.38 kg |
Priporočamo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 225/60 R16 98V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,79 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 225/60 R16 102H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Strial STR HIGH PERFORMANCE 225/60 R16 98V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 49,23 EUR
Preveri zalogo
Lassa IMPETUS REVO 225/60 R16 98V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 52,47 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/60 R16 102V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,74 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/60 R16 102V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 63,29 EUR
Preveri zalogo
Lassa IMPETUS REVO 225/60 R16 98V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 66,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 225/60 R16 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,95 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 225/60 R16 102V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,20 EUR
Preveri zalogo

