BRIDGESTONE POTENZA SPORT 305/30 R20 103Y RFT RFP
Skladišče 7
312,36 EUR / kos
Za 4 gume 1.249,46 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9996342861111 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | POTENZA SPORT |
| Širina | 305 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.63 kg |
Priporočamo
Falken AZENIS FK520 305/30 R20 103(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 222,15 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 305/30 R20 103(Y) RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 243,21 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 305/30 R20 103Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 267,06 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S007 XL 305/30 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 305,63 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT EVO ENLITEN XL 305/30 R20 103Y
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 310,48 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 305/30 R20 103Y RFT RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 312,36 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA RACE 305/30 R20 103Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 315,65 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 305/30 R20 103Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 318,54 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 305/30 R20 103Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 323,07 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 305/30 R20 103Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 328,43 EUR
Preveri zalogo

