Skladišče 7
180,02 EUR / kos
Za 4 gume 720,08 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8680830026924 |
| Znamka | Starmaxx |
| Model | GZ300 |
| Širina | 8.5 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 121 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 27.38 kg |
Priporočamo
Double Star DSR266 8.5 R17.5 121L
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 153,21 EUR
Preveri zalogo
Double Star DSR116 8.5 R17.5 121L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 153,21 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GZ300 8.5 R17.5 121L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 180,02 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx DZ300 8.5 R17.5 121L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 186,40 EUR
Preveri zalogo
Petlas RZ300 (DR) 8.5 R17.5 121L
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 187,79 EUR
Preveri zalogo
Petlas SZ300 (ST) 8.5 R17.5 121L
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 187,79 EUR
Preveri zalogo
Hankook DH35 8.5/120 R17.5 121L
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 232,59 EUR
Preveri zalogo
Hankook DH35 8.5 R17.5 121L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 243,86 EUR
Preveri zalogo
Pirelli LS 97 8.5 R17.5 121M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 248,96 EUR
Preveri zalogo
Hankook AH35 8.5 R17.5 121L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 253,13 EUR
Preveri zalogo

