Skladišče 1
87,16 EUR / kos
Za 4 gume 348,65 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8935355540791 |
| Znamka | Hifly |
| Model | AT601 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
General GRABBER HTS60 255/70 R16 111S RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 66,73 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 255/70 R16 111T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,65 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 255/70 R16 115H
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,99 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 255/70 R16 111S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,92 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 255/70 R16 111T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,16 EUR
Preveri zalogo
Petlas EXPLERO W671 SUV 255/70 R16 111T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 92,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 255/70 R16 111T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,77 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1000 255/70 R16 111T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,57 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 255/70 R16 115H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,82 EUR
Preveri zalogo

