Skladišče 7
21,59 EUR / kos
Za 4 gume 86,38 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2015
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9992344721293 |
| Znamka | General |
| Model | GRABBER HTS60 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 116 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 19.26 kg |
Priporočamo
General GRABBER HTS60 265/70 R18 116T RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 21,59 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROADPOWER HT 79 265/70 R18 116T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RBL 265/70 R18 116H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 160,70 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP SUV 265/70 R18 116H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 219,92 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich TRAIL TERRAIN 265/70 R18 116T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 234,22 EUR
Preveri zalogo

