Skladišče 2
254,29 EUR / kos
Za 4 gume 1.017,18 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526435101 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 13.127 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 235/50 R19 99V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 67,34 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 235/50 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,57 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,58 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/50 R19 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,83 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 235/50 R19 103W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 80,13 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 235/50 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,93 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 235/50 R19 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,02 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/50 R19 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,70 EUR
Preveri zalogo
Nexen NPRIZ RH7 235/50 R19 99H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,16 EUR
Preveri zalogo

