Skladišče 7
71,37 EUR / kos
Za 4 gume 285,48 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801701509 |
| Znamka | Comforser |
| Model | CF1100 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 71 dB |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.43 kg |
Priporočamo
Hifly HF201 175/80 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,38 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 175/80 R14 99R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,77 EUR
Preveri zalogo
Petlas ELEGANT PT311 175/80 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo
Kumho WINCRAFT WP51 175/80 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,66 EUR
Preveri zalogo
Fulda MULTICONTROL 175/80 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,81 EUR
Preveri zalogo

