BRIDGESTONE DUELER AT002 255/70 R18 116T
Skladišče 7
151,82 EUR / kos
Za 4 gume 607,27 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286348033901 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | DUELER AT002 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 116 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 18 kg |
Priporočamo
Nexen RO-HTX RH5 255/70 R18 113T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,63 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 255/70 R18 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,75 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DUELER AT002 255/70 R18 116T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 151,82 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RBL 255/70 R18 113H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 154,19 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DUELER A/T 002 XL 255/70 R18 116S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 169,79 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER AT ADVENTURE 255/70 R18 116H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 178,18 EUR
Preveri zalogo
Toyo OPEN COUNTRY A/T3 3PMSF 255/70 R18 113T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 185,91 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR AT4 G018 255/70 R18 117S RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 188,94 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE TOUR HP 255/70 R18 116V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 191,16 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT ALPIN 5 SUV XL 255/70 R18 116V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 226,87 EUR
Preveri zalogo

